V POLE DESIGN, заснована у 2003 році, за 17 років стала однією з провідних ландшафтних компаній України. Наша команда виконує повний комплекс робіт з благоустрою та озеленення приватних та громадських об'єктів — від розробки концепції та робочої документації до будівництва і подальшого догляду. Саме, завдяки комплексному підходу, ми контролюємо всі етапи робіт і гарантуємо якісний результат в точні терміни та оптимальний бюджет.

Ми впевнені, що успішний проєкт можливий виключно при повній довірі замовника, і точному розумінні бюджету проєкту з початку роботи над концепцією. Саме тому, наша компанія не бере участі в тендерах і співпрацює тільки з клієнтами, які розділяють наші цінності: глобальне бачення, але з увагою до деталей; ідеї випереджають час; технологічність і екологічність.

Саме тому, компанія V POLE DESIGN понад 10 років є партнером німецької компанії ZinCo GmbH, а також активним учасником ГО CITY GREEN LAB, і міжнародної асоціації озеленювачів дахів IGRA.

Особливу увагу компанія приділяє освіті та розвитку своєї команди, яка є головним її потенціалом: навчання в європейських ВНЗ та школах, а також практика в європейських профільних організаціях. Саме тому, ми постійно беремо участь в українських і міжнародних конкурсах і work shop.

ЮЛІЯ ПОЛЄВАЯ — засновник і лідер компанії V POLE DESIGN - офіс в Києві.

У 2003 році закінчила Придніпровську Державну Академію Будівництва та Архітектури за спеціальністю ЕКОЛОГІЯ.

З 2005 року просуває ідеї сталого розвитку міст, ЗЕЛЕНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ, МЕНЕДЖМЕНТУ ВОДИ.

З 2010 року співзасновник німецько-української компанії ЗінКо Україна, що просуває ідеї та сучасні технології озеленення дахів. За 10 років придбала репутацію ЕКСПЕРТА В ОБЛАСТІ ЗЕЛЕНИХ ДАХІВ.

З 2012 року офіційно представляє інтереси міжнародної асоціації озеленювачів дахів IGRA в Україні. Відіграє активну роль у зміні державних будівельних норм і просуванню європейських стандартів в галузі озеленення дахів, зокрема FLL.

У 2019 заснувала ГО CITY GREEN LAB для розвитку проєктів ЗЕЛЕНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ та МЕНЕДЖМЕНТУ ВОДИ, що дозволяють вирішувати проблеми затоплень міст, загазованості, міських островів тепла. Брала участь в написанні наукової роботи та експериментів к.б.н. Ткаченко Т.М. Київського національного Університету Будівництва та Архітектури на тему «Енергоефективність зелених технологій в сучасних урбоценозах».

КСЕНІЯ ФЕОФІЛАКТОВА - головний архітектор V POLE DESIGN - офіс в Парижі.

Закінчила ПГАСиА за фахом архітектор у 2005 році.

Закінчила курс архітектури в Faculté polytechnique de Mons в Бельгії.

Закінчила школу живопису.

Понад 10 років працювала архітектором в таких компаніях "decorkuznetsov", "Logos Development Group», "Арколон-5", "Roshen».

Понад 9 років є головним архітектором компанії ZinCo. Спроєктувала більше ніж 50 садів на дахах, з яких понад 10 реалізовано. Спроєктувала більше ніж 70 садів, 20 з яких реалізовано.

Єдиний ландшафтний архітектор з усього пострадянського простору закінчила у 2019 році версальську школу урбаністики Ecole nationale supérieure de paysage - Potager du Roi

Ксенія є учасником таких конкурсів, як Архітектурний конкурс молодих архітекторів (Харків, Україна), Конкурс на розробку скверу у Львові, Конкурс на створення парку "Почайка" (Київ, Україна), Конкурс на забудову Коцюбинського бульвару в Вінниці, Міжнародний конкурс «Меморіальний центр Голокосту Бабин Яр » (Київ, Україна).

Розробила і викладала авторський курс "РОЗУМІННЯ І ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЛАНДШАФТУ".

Наша комманда

Юлія Полєвая

СЕО, засновник

Синенький Руслан

Керівник проєктів з ландшафтно-будівельних робіт та благоустрою

Павло Чучук

Керівник відділу проектування.

Наталія Ковальова

Головний архітектор

Труш Ольга

Архітектор

Алла Кучеренко

Головний садівник

Ахмад Рашид

PR-менеджер (співробітник зі зв'язків з громадськістю)

Слідкуйте за НАМИ В СОЦ МЕРЕЖАХ